Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu – Kıvanç Tatlıtuğ

2420. Bölge Rotaract Kulüpleri’ne üye olan 18-30 yaş arası 1.047 Rotaract’ın oylarıyla belirlenen “2011 Yılının En İyileri”, 29 Nisan Pazar gecesi Mövenpick Otel’de gerçekleşen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu.

11. Rotabest Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü Kıvanç Tatlıtuğ kazandı! Organizasyon Komitemiz 28 Nisan Cumartesi günü sete giderek ödülünü takdim ettiler. Aşağıda yapılan röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

Hürriyet Kelebek

Bu rol size ödüller de getiriyor, az önce de Rotary kulüplerinden “En İyi Erkek Oyuncu” ödülü aldınız, neler hissediyorsunuz?
– Sormayın. Muhteşem! Bunu kelimelerle anlatamam. Benim için çok değerli. Bu ödül sanırım üç ya da dördüncü. Sette olduğumuzdan törene gidemeyeceğimiz için buraya getirmişler. Bir şey yapabilirsin ya da yapamazsın o önemli değil ama izleyicinin takdir etmesi, bunu ödülle taçlandırması, senin dizini de “en iyi dizi” seçmelerinden daha fazla gurur verici bir şey olamaz sanırım. Bunun değeri parayla pulla ölçülemez. Demek ki güzel bir iş yapıyoruz, düzgün bir iş yapıyoruz. Biz öncelikle kendi yaptığımız işten keyif alıyoruz. Biz bu işi yaparken gerçekten eğleniyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: