Ece’de Ocakbaşındaydık

7 Nisan Cumartesi akşamı Ece’deydik!

İlk başta herşey yolundaydı. Gözümüze çarpan ve anında twitter’da dayanamayıp paylaştığımız ve yine buradan da görebileceğiniz bir hamster’ımız vardı. İsmi yok “just hamster” diyebiliriz kendisine. “Ay ne tatlı, çok sevimli, şuna da bakın!” gibi tepkilere alışmış olmalı ki, o bizi dinlemeyip kafayı yemeklere takmıştı. Yerinde durmak bilmiyordu.

Image

Daha sonra sohbet koyulaşınca karınlar acıkmaya başladı. Vee sevgili Ece’nin yapmış olduğu o lezzetli yemekler yavaş yavaş gelmeye başladı. Herkes hepsini tek celse de yuttu. Çok lezzetliydi!

Image

Sonra bizler için önemli bir yeri olan (yalan, öyle birşey yok) mavi gömlek konseptini kayıtlara geçirmeden olmaz dedik. İşte kulüpte birbirinden habersiz olarak ocakbaşına gelen mavi gömlekli ekibimiz karşınızda!

Image

Artık “Wii” oynamak için herkes hazırdı. Ama kulübün perişan halini görmemeniz adına öncesinde normal halimizle bir toplu poz verelim dedik. Kalabalığımız gözünüzden kaçmasın. Çünkü bunca insanın nasıl delilerce tepindiğini açıklayacağız. (Bu kadar sakin gülümseyen suratlara aldanmayın..)

Image

Image

İşteeeee beklenen kareler! 🙂 “Just Dance” adlı oyunu “hayatımda duymadım, görmedim, denemedim” diyen varsa tıklayıp izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

İtiraf ediyoruz, kulübümüz cevherlerle dolup taşıyormuş. Müzik son seste, çılgınca ve terler içinde kalarak saatlerce nasıl dans ettiğimizi daha nasıl ifade edebileceğimizi bilemiyoruz. 15 kişi bir arada salonda dans eder mi, eder! Peki bu kadar kişi dans ederken projeler üretir mi, evet üretir (:

En sonunda dayanamayıp birbirimizi çektiğimiz videoları da izlememiz ayrıca kahkaha sebebi oldu.

Bu yorgunluğa en iyi gelecek şey tabii ki tequila shot’tı!

Sevgili Ece ve Levent’e bu eğlenceli ocakbaşını organize ettikleri için kocaman teşekkür ediyoruz! Daha nice enerjik ocakbaşlarına…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: